E-ticaret Mobil Uygulama (Web View)

Eticaret Web View Uygulamaları Ne işe yarar ?

webview mobil uygulaması, web sitenizin mobil web sitesi görünümünü iOS ve Android platformlarında yayınlamanızı sağlayan, normal bir cep telefonuna yüklenen uygulamadan hiçbir farkı olmayan ve aynı işlevsel prensiplere göre çalışan bir yazılım sistemidir. Mevcut web sitenizin mobil görünümünün mobil cihazlarda nasıl göründüğüne göre mobil uygulama olarak çalışmasını sağlayan yapıdır.
Günümüzde pek çok e-ticaret sitesi ve haber sitesi mobil uygulama web sitesi görüntüleme yöntemi kullanılarak geliştirilmektedir ki bu aslında diğer uygulama yöntemlerine göre oldukça avantajlıdır ancak kişi ve kurumlar için çok da belirgin değildir. Web View mobil uygulamaları geliştiren firmalar genellikle bu sistemle devam ederek, iOS ve Android işletim sistemi standartlarında bu yapıyı temel alarak bazı değişiklikler yapmaktadır. Ancak oluşturulan ios ve android işletim sistemleri yeni yazılımı APK (SPLICATION) uzantısıyla dönüştürerek gerekli süreci ve yayın sürecini başlatır. Bu işlemler sonucunda Google ve App Store’a gönderilen dosyalar incelendikten sonra yayınlanır. Tabii ki, oluşturulan bu programların tümü belirli bir testten geçiyor ve standartları karşılaması durumunda kabul ediliyor. Temel olarak Apple’ın Google’dan daha fazla düzenlemesi var.
Bu genellikle bir yazılım stili olarak kabul edilir.

Eticaret Web View Uygulamanın Avantajları Nelerdir?

E-ticaret sitenizle anlık olarak çalışır mobil siteniz nasıl dizayn edildiyse birebir olarak çalışıcaktır ve mobil uygulama için ekstra tasarım, geliştirme vb hiç bir zahmete girmeyeceksiniz. Müşterileriniz mobil uygulamanızı google play store veya appstore dan indirebildiği için hem kurumsallık hemde müşteriniz cihazına uygulamanızı indirdiği için hep gözü önünde olacaksınız.

Bildirimler

Uygulamanızı indiren ve bildirimlere izin veren müşterilerinize kampanya, duyuru vb amaçlar ile toplu olarak bildirimler gönderebilirsiniz.

Referanslar
E-ticaret paketlerimizde mobil uygulama hizmetini Kullanan Bazı E-ticaret Referanslarımız aşağıdaki gibidir

Yupy: Google Play App Store
Damıtma Sepeti: Google Play
Yollasana: Google Play
Apsen: Google Play
Filament Bizde: Google Play

Mobil Uygulamalar ile uyumlu e-ticaret paketleri

Google Play Mobil Uygulaması: pro ve mega e-ticaret paketlerimiz de hediye olarak verilmektedir Apple App store mobil uygulaması ise sadece mega e-ticaret paketlerimizde hediye olarak verilmektedir

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri