Hazır e-ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi kurup satış yapmak isteyenler için 3 yol vardır birincisi ücretsiz eticaret yazılımları (wordpress, opencart, prestashop) gibi hazır eticaret siteleri vardır markamız olan kobidirekt e-ticaret yazılımları gibi bir diğer yol ise kendinize özel eticaret yazılımı yazdırmaktır. Bu yollar arasında en uygun olan hazır e-ticaret sitesi yolunu sizlere anlatacağız.

Hazır e-ticaret sitesi nedir ?

Hazır e-ticaret paketleri ile teknik bilginiz olmadan hızlı bir şekilde e-ticaret sitesi kurup satışa başlayabileceğiniz yapıdır. Ödeme entegrasyonları, kargo ve tasarım gibi alanlarda yazılımın otomatik olarak entegrasyonları ve kolaylıkları olacağı site kurulum metodudur.

Hazır E-ticaret Sitesi Avantajları

  1. Yazılım Bilgisine İhtiyacınız Yoktur
  2. Teknik Sorunlarda kobidirekt yazılım ekibinden ücretsiz yardım alabilirsiniz.
  3. Entegrasyon ve diğer konularda danışabileceğiniz güçlü bir ekip barındırır.
  4. Teknolojiyi takip etmenize gerek yok tüm yenilikler ve güncellemeler bizim tarafımız dan yapılır.
  5. En uygun fiyatlar ile olur çünkü sıfırdan bir yazılım yazdırmanız veya hazır ücretsiz alt yapılarda sürekli olarak site ek ücret ve maliyet çıkartacaktır.

Hazır e-ticaret sitesi Şablonları

99+ Hazır mobil cihazlar ile de uyumlu e-ticaret şablonlarımız ile hızlı bir şekilde e-ticaret sitenizi kurup satışa başlayabilirsiniz her sektöre uygun e-ticaret şablonlarımızı https://www.kobidirekt.com/eticaret-temalari/ bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Anahtar teslim E-ticaret sitesi

Hazır e-ticaret alt yapımız ile anahtar teslim e-ticaret sitesi kurmaktayız kurulum aşamasında kategori, marka telefon, adres, logo ve xml ürün gibi bilgileriniz var ise bu tarz içerikler hazırlanıp teslim edilir sizlere.

Hazır e-ticaret sitesi fiyatları ?

Hazır E-ticaret Sitelerimiz 1.990TL den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. E-ticaret paket fiyatlarını ve özelliklerini https://www.kobidirekt.com/eticaret-paketleri/ sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Hazır e-ticaret Sitesi satın al

Yapacağınız e-ticaret modeline göre uygun paketlerimiz bulunmaktadır e-ticaret, e-ihracat veya c2c e-ticaret projeleriniz için hazır eticaret sitesi paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

İlgili Sayfalar

E-ticaret paket ve fiyatları
E-ihracat paket ve fiyatları
C2C Pazaryeri paket ve fiyatları

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri