Hazır E-ticaret Sitesi

E-ticaret Yapmayı düşünüyor yazılım, tasarım bilginiz yok ve e-ticaret konusunda tecrubeniz yok ise firmamızın hazırladığı gelişmiş e-ticaret yazılımlarımızı kullanabilirsiniz. Her şey hazır olarak teslim edilen hazır e-ticaret paketlerimiz sayesinde 1 gün için de e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınıza en uygun e-ticaret paketini seçmek olacaktır. Aşağada seçmeniz gereken paket grupları kısaca anlatılmaktadır.

Hazır E-ticaret Paketleri

Eğer E-ticaret Üzerinden satışlarınız genel olarak türkiye içinde yapmayı planlıyorsanız e-ticaret paketleri sayfamıza bakabilirsiniz. https://www.kobidirekt.com/eticaret-paketleri/ E-ticaret paketlerimiz de türkiye içinde satış yapabilmeniz için gereken tüm özellik ve entegrasyonları içerisinde barındırmaktadır. Türkiye de bulunan en yaygın kullanılan kargo firmaları ve pazaryeri siteleri bu paketlerin için de bulunmaktadır.

Hazır E-ihracat Paketleri

Eğer satışlarınızı hem türkiye içinde hem de yurtdışı üzerinden yapmaya karar verdiyseniz e-ihracat paketlerimiz ile 1-0 önde başlayabilirsiniz global 30+ Ödeme sistemini destekleyen ve amazon, estsy, ebay gibi global pazaryerlerini destekleyen gelişmiş e-ihracat alt yapısı ile 1 günde dünyaya açılabilirsiniz. E-ihracat paketlerimizi https://www.kobidirekt.com/e-ihracat-paketleri/ buradan inceleyebilirsiniz.

Hazır C2C Pazaryeri Sitesi

Eğer Trendyol, Amazon, Hepsiburada gibi pazaryeri sitesi kurmayı planlıyorsanız c2c pazaryeri paketlerimiz size çok uygun olacaktır. Hem kendiniz hemde satıcılarınız siteniz üzerinden mağaza açıp ürünlerini satmaya başlayabilir. Gelişmiş C2C E-ticaret özelliklerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için https://www.kobidirekt.com/c2c-pazaryeri-e-ticaret-paketleri/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var o zaman buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri