Kendin Tasarla Modülü

Müşterileriniz Ürünleri Kendisi Tasarlayarak Satın Alır T-sirt, Kupa Bardak, telefon kılıfı gibi ürünleri resim ekleyip üstünde istediği değişiklikleri yapıp satın almasını sağlar.

Copyright Metin Özelleştirme

Web Sitenizin Altında Bulunan Kobidirekt E-ticaret Yazılımı İle Hazırlanmıştır Yazısını İstediğiniz Yazı İle Değiştirilmesini Sağlar.

Perde Satış modülü

Perde Sektörü İçin Özel Geliştirilmiş Yazılımdır Stor, Tül, Jaluzi, Zebra, Aksesuarları adet bazında değil m2 bazında hesaplama

E-ticaret Danışmanlık Paketi

Yüksek kalitede e-ticaret sitelerinin yapılanması, e-ticaret iş süreçlerinin hazırlanması ve e-ticaret yöneticilerinin geliştirilmesini kapsar.

Seo Çalışma Paketi

Seo danışmanlık paketi, arama motorlarında yüksek performans alman amaçlı teknik ve teorik bilgi ve dokümantasyon içeriğini kapsar.

Ürün Ekleme Hizmeti

E-ticaret sitenize dilerseniz ürünlerinizi eksiksiz olarak biz ekleyebiliriz. Seo içeriklerine dikkat edilerek eklenir.

Logo Tasarımı

Firmanızı Yansıtacak En Uygun Logoyu Dilerseniz Biz Sizin İçin Tasarlayabiliriz. Sınırsız Revize Hakkınız vardır.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Marka bilinirliğini oluşturmak ve markalaşma sürecini hızlandırmak için kalıcı kurumsal kimlik çalışmaları vizyon ve konseptin için gereklidir.

Özel E-ticaret Tasarımı

Hazır E-ticaret Tasarımlarımızın Sizi Yansıtmadığınımı Düşünüyorsunuz O zaman Size Yansıtacak Profesyonel E-ticaret Tasarımını Oluşturabiliriz.