İnternet Üzerinden Nasıl Satış Yapılır?

Ürünlerinizi veya Stoksuz Satış Yaparak Para Kazanmak İstiyorsanız. Bu Makaledeki Adımları Uygulayabilirsiniz.

  1. Sektörünüzü Belirleyin Eğer var olan bir fiziksel mağazanızdaki ürünleri e-ticaret üzerinden satacaksanız bunun için ek bir çalışma yapmanıza gerek yok. Lakin Eğer stoksuz satış yapacaksanız öncelikle tedarikçi firma ile anlaşmanız gerekir xml tedarikçi firmaları ile tüm ürünleri kendi e-ticaret sitenize yükleyebilir ve firmaların ürünlerini satabilirsiniz. Xml tedarikçi firma listesini buradan inceleyebilirsiniz https://www.kobidirekt.com/xml-tedarikci-firma-listesi/
  2. Alan adınızı belirleyin Markanız için bir isim bulmanız gerekir siteadi.com gibi
  3. E-ticaret Paketinizi seçin https://www.kobidirekt.com/eticaret-paketleri/ bu sayfadan size hangi özellikler en uygunsa o paketi seçebilirsiniz. Firmanınız büyüdüğünde daha fazla özelliğe ihtiyacınız olduğunda üst paketlere geçiş yapabilirsiniz.
  4. E-ticaret tasarımınızı Seçin tasarım seçerken satacağınız ürünlere en uygun tasarımı seçmeye özen gösterin e-ticaret tasarımlarımızı https://www.kobidirekt.com/eticaret-temalari/ bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
  5. Vergi mükellefi olmanız gerekir bunun için minimum şahıs şirketi kurmanız yeterli olacaktır.
  6. Ödeme Sistemleri ile entegrasyon sağlamanız gerekir bu banka sanalposları olacağı gibi iyzico, paytr, moka gibi ücretsiz ve ücretli otomatik sanalpos firmaları ile çalışabilirsiniz kobidirekt desteklediği tüm ödeme seçeneklerini https://www.kobidirekt.com/odeme-entegrasyonlari/ bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
  7. Zaman ve Emek vermeniz gerekir bunun için sosyal medya ve google seo çalışmaları önerilmektedir kobidirekt e-ticaret yazılımı hem sosyal medya entegrasyonları konusunda ve arama motorları optimizasyonunda size otomatik olarak yardımcı olacaktır.
  8. Reklam ve Pazarlama Çalışmaları ile e-ticaret sitenizi çok daha hızlı tanıtma imkanınız olacaktır. Google adwords ve Facebook Reklamları ile bunu kolayca yapabilirsiniz.

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri