Dost URL Yapısı

E-ticaret Sitenizde Kullanılan URL’nin kolay hatırlanabilir olması kullanıcıların hem hangi sayfada olduklarını anlamalarına yardımcı olur hem de URL’yi adres çubuğuna yazarak sayfaları tekrar ziyaret edebilecekleri anlamına gelir.

AMP Hızlandırılmış Mobil Sayfa

“Accelerated Mobile Pages” (AMP) ya da Türkçesiyle “Hızlandırılmış Mobil Sayfalar”, Google tarafından geliştirilen yönergelere bağlı olarak mobil sayfaların daha hızlı açılmasını sağlayan kodlama yöntemidir.

Özel Meta Alanları

Kategori, Ürün, Sayfa ve Bloglar için her içeriğe özel meta ve etiket girişi yapılabilir. Bu Eklenen İçerikler İle Arama Motorları Sayfanızın İçeriğini Daha Kolay Anlayabilir ve Bu Etken Sıralama Sonuçlarınızı Etkiler.
 • Meta Başlık
 • Meta Açıklamaları
 • Meta Kelimeleri
 • H1 Başlık Etiketi
 • H2 Başlık Etiketi
 • Resim Alt Etiketi
 • Resim Title Etiketi

Otomatik Seo içerik Doldurucu

İçerik eklerken meta bilgilerini boş bırakırsanız sistemimiz en ideal şekilde bu alanları otomatik doldurur. Bu sayede İş Yükünüzü Azaltabilir ve arama motorlarında daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Google Analytics ve E-ticaret İzleme

Google Analytics E-ticaret sitemizin geniş anlamda trafik ölçümü yapabilmemize ve bu trafikleri belli zamanlar ile karşılaştırmamıza yarayan ücretsiz bir Google servisidir. Elinizde herhangi bir veri olmadan, SEO stratejilerinizi sağlıklı bir şekilde oluşturamazsınız. Google Analytics aracı, tam da bu noktada en sık kullandığınız veri izleme aracınız olacaktır.

Tüm Sayfalar'da Güvenli Bağlantı

256BİT SSL Güvenlik Sertifikası Tüm Sayfalarda Çalışacak Şekilde Geliştirilmiştir. Güvenli Bağlantı Günümüzde E-ticaret İçin Zorunlu Hale Gelmiştir.

Toplu SEO İçerik Güncelleme

Kobidirekt Yönetim Paneliniz Üzerinden Belirlediğiniz Metotlara Özel Toplu Seo İçeriklerini Otomatik Tüm Ürünlere ve Sayfalarda Güncelleme Sağlayabilirsiniz. Örnek Olarak Meta Başlıkda Ürün Adı - Fiyatı ve Model Kodunu Göster.

Rich Snippets

Rich snippets, arama yapan, hedef müşterinize, ziyaretçinize, hayranınıza sizin sitenize daha rahat ulaşabilmesini sağlayan, arama sonucunuzu dolayısı ile sitenizi daha cazip kılan bir SEO uygulamasıdır

Google’ın sağladığı Rich Snippets özelliği ile birlikte her sektör ve içerik siteleri çok önemli avantajlar elde etmektedir. Sunmuş olduğu faydaları ise şu şekilde sıralayabiliriz;
1. Arama motorlarının kullanıcının aramasına yönelik alakalı sonuçlar vermesine yardımcı olur,
2. Arama sonuçlarında, içeriğiniz ile alakalı olarak ürününüzü, kullanıcının dikkatini çekecek şekilde görseller kullanarak yayınlar.
3. Arama sonuçlarında, anlık değişiklikler var ise onları yayınlar ve değişikliğe gider.
4. Anlık bilgiler ile birlikte; site içeriği hakkında bilgi sahibi kullanıcılar daha fazla tıklama yaparak organik trafiğin yükselmesini sağlayacaklardır.

Site Haritası Oluşutrma

Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları için sitemap.xml dosyasını oluşturabilirsiniz. Bu Oluşturulan Site Haritası dosyası anlık olarak eklediğiniz sayfa ve diğer içerikleri haritaya yazacaktır. Site Haritasının Kullanım Amacı web site içeriğinizi arama motorlarının daha hızlı keşfetmesini ve arama sonuçlarına daha kolay çıkmanızı sağlayacaktır.

Hız Puanı

Performans İçin Temiz Kodlama ve Küçültme Araçları İle Google PageSpeed Testlerinde Yüksek Puan Almanızı Sağlar.
 • Sayfa Önbellek Kullanımı
 • Tarayıcı Önbellek Kullanımı
 • Veritabanı Önbellek Kullanımı
 • HTML Sıkıştırma
 • CSS Küçültme ve Sıkıştırma
 • JavaScript Küçültme ve Sıkıştırma

DEMO FORMU

Lütfen Aşağıdaki Formu Eksiksiz Olarak Doldurunuz Bilgileriniz İncelendik’den sonra demo yönetim panel giriş bilgileri mail adresinize gönderilecektir.