Hediye Çeki

Hediye Çeki Müşteriler Arasında Bir Birine Hediye Çeki Gönderebilmesini Sağlamaktadır.

Kupon Kodu

Müşterileriniz İçin Özel Kupon Kodları Oluşturabilirsiniz yüzde veya sabit oranda kupon kodu oluşturup bunu sosyal medya gibi platformlarda paylaraşarak sitenizde sepet de indirim yapmayı sağlayabilirsiniz.

Çapraz Satış

3 Al 1 Öde , Sepet de belirli kategori veya markanın ürünü varsa otomatik indirim yap vb sepet de uygulanacak promosyonlar oluşturabilirsiniz.

Hediye Ürün

Belirli Tutar Üzeri veya Seçtiğiniz Ürünlerde Müşteriniz Sepetinde Otomatik Hediye Ürünler Tanımlayabilirsiniz.

Affiliate ( Ortaklık Sistemi)

Satış ortaklığı, bir işletmenin veya kuruluşun kendi pazarlama çabalarının sonucunda gelen her ziyaretçi veya müşteri için bir veya daha fazla bağlı kuruluşu ödüllendirdiği performansa dayalı bir pazarlama türüdür.

Sepet Hatırlatma

Müşterileriniz Sepet de Ürünleri Örneğin 3 Gün Kalırsa Otomatik Hatırlatma ve hatta sepetdeki ürünleri için indirimli kupon kodu gönderebilir.

Adet Bazlı İndirim

Aynı Ürünü Daha Fazla Almayı Teşvik Etmek Amacıya Kullanılır Örneğin 5 Adet Alırsan 100TL 10 Adet Alırsan 90TL

Toplu İndirimler

Ürünlerinize Tek Tek veya Toplu Olarak Ürün İndirimi Yapabilirsiniz İndirimlerde ürünün eski fiyatını çizip yeni fiyatını yazmasını sağlar isterseniz geri sayım sayacı da ekleyebilirsiniz.

Sepet Paylaşımı

Müşterileriniz sepetini başkalarıyla link, WhatsApp veya sosyal medya ile paylaşabilir ve paylaştığı kişi o linke tıklayarak sepeti görüp satın alabilir.

Ücretsiz Kargo

Belirli Tutar’dan veya koşullardan sonra müşterilerinize ücretsiz kargo indirimi yapabilirsiniz. Örneğin 100TL Üzeri Ücretsiz Kargo.

Ödeme Metoduna İndirim

Ödeme Metotlarına İndirimler yapabilirsiniz Örneğin Banka Havalesi İle ödeyecek olan kullanıcılara sepet de %5 veya 5TL indirim.

SMS Kampanyaları

Müşterilerinize SMS İle Kampanya Bilidrimleri Gönderebilirsiniz Bunun İçin SMS Entegrasyonlarımızdan biriyle çalışmanız gerekmektedir.

Toplu Mail

Müşteri Gruplarına veya Tüm Müşterilere Panel Üzerinden Toplu Mail Gönderimi Yapabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA İNDİRİMLERİ

Facebook ve Twitter Sayfanızı Beğenenlere Otomatik Olarak Belirlediğiniz tutarda sabit veya yüzde indirim uygulayabilirsiniz.

Sayfa Çıkışını Azaltma

Müşteriniz Mause ile sayfanızı kapatmaya gittiğinde otomatik açılır ekran çıkabilir ve bu ekranda indirim veya kupon kodu belirleyebilirsiniz.

Sepet Tutarına Göre İndirim

Sepet de toplam tutara göre indirimler yaptırabilirsiniz örneğin 100TL ve üzerin de 10TL, 250Tl ve üzerinde 20TL gibi.

Paket Ürün Satışı

Ürünlerinizi Paket olarak satabilirsiniz örneğin A,B ve C Ürünü Al 100TL yerine 80TL öde. Ürün sayfasında bu şekilde müşterilere paket olarak satış yapmanızı sağlar.

Gelişmiş Promosyon Kurguları

Sepete Özel Belirli durumlara indirimler verebilirsiniz ve bunu birden fazla kurallar oluşturarak yapabilirsiniz örneğin haftanın salı günü, x kategoriden 3 adet ürün alana sepet de en ucuz ürününe %30 indirim yap vb şekilde çok fazla kurgulama yapılabilir.

WEB PUSH ABONELİĞİ

Web Sitenize Abonelerinize Sayfanız Kapalı Olsa Dahi Kampanya ve diğer bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama

E-ticaret Sitenizin mobil uygulamasını google play ve appstore dan indiren müşterilerinize kampanya ve diğer işlemler için bildirim gönderebilirsiniz.

ÜRÜN SATIŞI İÇİN ÖZEL BLOG SAYFASI

E-ticaret Sitenizde Blog Yazıları Ekleyebilir ve makalelerinize ürünlerinizi tanımlayarak müşterilerinize o ürünleri satın almasını önerebilirsiniz.

Stok Bildirimi

Stokda Biten Ürünler İçin Müşterileriniz Gelince Haber ver diyebilir bu sayede ürününüz stoklara tekrar geldiğinde bu müşterilerinize otomatik mail ile bilgi verebilirsiniz.

Facebook Mağaza

E-ticaret Sitenizde Bulunan Ürünülerinizi Facebook Mağazanıza Aktarabilir ve Facebook Mağazanız Üzerinden Sitenize Satış için Ziyaretçi Gelmesini Sağlayabilirsiniz.

İnstagramShop

E-ticaret Sitenizde Bulunan Ürünülerinizi İnstagram Mağazanıza Aktarabilir ve İnstagram Mağazanız Üzerinden Sitenize Satış için Ziyaretçi Gelmesini Sağlayabilirsiniz.

Google Merchant

E-ticaret Sitenizde bulunan ürünlerinizi google aramalarında alışverişler bölümüne aktarmanızı sağlayabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünlerinze Benzer Ürünler Tanımlayarak Diğer ürünlerinizide tanıtmanızı sağlayabilirsiniz.

Hediye Çarkı

Haftanın belirli günlerinde müşterilerinizin hediye çarkını çevirip sepetde ekstra indirimler kazanmasını sağlayabilirsiniz.

ParaPuan

Müşterilerinizin Alışveriş Yaptıkça Puan Kazanmasını ve Daha Sonraki Alışverişlerinde Kazandığı ParaPuanları kullanmasını sağlayabilirsiniz.