Epin veya Key Satış yazılımının Kullanımı

Epin Nedir ?

Epin, özellikle online oyun firmaları tarafından tercih edilen bir ödeme yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir oyunsever olarak e-pin satın aldığınızda, ilgili oyun içerisinde oyun kredisine sahip olursunuz. Bu oyun parası (kredisi), oyun içerisinde kullanılan para birimidir.

Lisans Key (Ürün anahtarı) Nedir

Ürün anahtarı, yasal hak sahiplerinin programlara bir algoritma ile gizlediği şifredir. Programı satın alan kişi bu şifre ile yazılımını kısıtlamasız olarak kullanabilir. Genelde farklı harf ve sayı kombinasyonlarından oluşur.

Bu Özellik Ne Amaçla Kullanılır ?

Oyun kredileri, hediye kartları (Google play, Steam) ve yazılım lisans kodları (Örnek windows 10) gibi ürünlerin satışlarını yapıyorsanız bu sistem tüm işlemi otomatik hale çevirerek müşterinin panelinden satın aldığı lisans kodunu görmesini ve kullanmasını sağlayacaktır.

Kullanım Klavuzu

Adım 1

Kobidirekt E-ticaret Yönetim Panelinizi Açınız Üst kısımda bulunan menü barında ürünler > ürün ayrları kısmında bulunan serial ve pin satışı kısmını açınız.

Adım 2

Açılan sayfada daha önce eklediğiniz ürünleri göreceksiniz burada sağ kısımda anahtar ekleyeceğiniz ürünü düzenle diyiniz.

Adım 3

Açılan sayfada Anahtar Ekle kısmından anahtar kodlarınızı alt alta ekleyiniz ve üst sağ köşede bulunan kaydet düğmesine basınız.

Pin veya anahtar kod ekleme işlemi bu kadardır. ürün sipariş verildikçe sırayla anahtar kodlarını müşterilerinize verecektir. Satılan anahtar sekmesinden satılanları görebilirsiniz. Stok anahtarlar sekmesinden ise henüz satışı yapılmayan anahtara kodlarınızı görebilirsiniz.

Bu özellik mega e-ticaret paketi ve mega e-ihracat paketin de yüklü olarak gelmektedir diğer e-ticaret paketlerimiz de ise opsiyonel olarak kurulabilmektedir.

Oyun Teması

Game C2C E-ticaret Teması

Oyun Sektörü için kullanılabilecek temamız ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri