İndirimli Kargo Gönderimi

Yükselen kargo gönderim fiyatlarına çözüm olarak geliştirilen bu 3 parti uygulamalar ile kolayca entegrasyon sağlanarak e-ticaret siteniz üzerinden yaptığınız kargo gönderim ücretlerini daha uygun fiyatlara yapmanızı sağlamaktadır.

Nasıl Çalışır ?

E-ticaret sitenize gelen siparişler otomatik olarak çalışacağınız 3 parti uygulamasının paneline otomatik olarak aktarılır kargo firmasının panelinden en avantajlı fiyat ile götüren kargo firmasını seçip barkodu yazdırabilirsiniz.

Avantajları

  • Kargo Firmasıyla hiç görüşmeden anlaşmalar yapmadan indirimli olarak fiyat alırsınız.
  • Farklı kargo firmalarından gönderim yapsanız bile hepsini tek panelden yönetirsiniz.
  • Kolay barkod yazdırma işlemi ile zahmetsizce paketinizi hazırlarsınız.
  • E-ticaret Yazılımımız ile bu 3 parti kargo entegrasyonunu kolayca yaparsınız sitenize gelen siparişler otomatikman çalıştığınız bu 3 parti kargo firmalarına gider.

Hangi İndirimli Kargo Sağlayıcılarıyla Entegrasyon Yapılabilmektedir?

Şuan için toplamda 4 indirimli kargo sağlayıcısı ile çalışmaktayız e-ticarete yön vereceğini düşündüğümüz için bu sayı yakın zamanda daha çok firma ile entegrasyon sağlanacaktır. Tüm E-ticaret Paketlerimizde Bu Firmalar ile Ücretsiz Entegrasyon Sağlayabilirsiniz.

Geliver.io

Geliver, tüm kargo sürecinizi sorunsuzca ve otomatik şekilde yönetir, istediğiniz firmadan anında %70’e varan indirimli teklif almanızı sağlar.

Çalıştığı Kargo Firmaları: Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, PTT Kargo, Sendeo

Basitkargo.com

Basit kargo firmasıyla yapacağınız entegrasyon sayesinde indirimli gönderimleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Çaşıştığı Kargo Firmaları: PTT Kargo, MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Hepsijet

tryoto.com

tryoto.com ile kolayca entegrasyon sağlayabilirsiniz. tryoto ile hem yerli kargo firmalarıyla hemde yurt dışı gönderimleri için global kargo firmalarıyla tek anlaşma ile toplamda 200+ kargo firmasıyla indirimli kargo fiyatları ile çalışabilirsiniz.

Sendcloud.com

Avrupa’da en çok kullanılan 3 parti kargo entegrasyon sağlayıcılarından biri olan Sendcloud ile kolayca entegrasyon sağlayabilir yerli ve yabancı olmak üzere 200+ kargo firmasıyla indirimli kargo gönderimleri yapabilirsiniz.

Tüm Kargo Entegrasyon ve Çözümlerimizi https://www.kobidirekt.com/kargo-entegrasyonlari/ bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri