Kahve E-ticaret Teması (Yeni)

Kahve e-ticaret temalası, kahve tutkunları için harika bir seçenek olabilir. Bu temalar, kahve satışı yapan işletmelerin web sitelerini daha çekici ve kullanıcı dostu hale getirir. Ayrıca, kahve e-ticaret siteleri, müşterilerin kahve çekirdeklerini, öğütülmüş kahveyi, kahve aksesuarlarını ve daha fazlasını kolayca satın almalarına olanak tanıcaktır. Kahve ürünleri satışı yapmak isteyen eticaret siteleri için eticaret temamız Aynı zamanda tatlı satışına, ve kahve makinesi tarzı ürün satışlarına’da uygun olacaktır. Coffee E-ticaret Temamız Mobil Cihazlar ile tam uyumlu çalışmaktadır responsive dizayn sayesinde mobil arayüzünüz otomatik yapılanacaktır Bu sayede eklediğiniz içeriklere hiç dikkat etmeden mobil için kendisi otomatik boyutlanacaktır.

Canlı Demo

Kahve e-ticaret temasını incelemek Bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan canlı olarak incelemek için burayı tıklayınız.

Tasarım Özelleştirme

E-ticaret Temalarımızın Hepsi En ince detayına kadar düzenleyebilirsiniz kod bilgisi gerekmeden düzenlemeler yapabilirsiniz. Kahve E-ticaret Temamız da aynı şekilde Renkler, Yazı Font ve Büyüklükleri, Arka planlar ve anasayfa içeriği gibi çok fazla düzenleme yapabilmektesiniz tasarımın size uymayan yerlerini kaldırabilir veya yeni alanlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca Youtube kanalımızda tasarım düzenlemeler için ekstra eğitimlerimiz bulunmaktadır. Youtube kanalımıza https://www.youtube.com/@kobidirekt buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm Eticaret Temaları

Tüm mobil cihazlar ile tam uyumlu ve düzenlenebilir e-ticaret temalarımızı https://www.kobidirekt.com/eticaret-temalari/ buradan inceleyebilirsiniz. Eğer hazır e-ticaret temalarında aradığınızı bulamıyorsanız özel tasarım hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bunun için Özel E-ticaret Tasarımı Sayfamızı Ziyaret Ediniz.

Nasıl Kullanırım

Eğer ilk defa e-ticaret sitesi kuracaksanız öncelikle e-ticaret paketlerimizi incelemeniz ve ihtiyacınız olan paketi seçip satın almanız gerekir kahve e-ticaret teması tüm paketlerimizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. E-ticaret siteniz kurulduğunda demo içerikleri ile birlikte gelecektir ve sizin tek yapmanız gereken kendi içeriklerinizi ekleyerek düzenlemenizi yapmak olacaktır. Sadece E-ticaret Paketi Alarak Başlamanız Gerekmektedir e-ticaret paketlerimizi https://www.kobidirekt.com/eticaret-paketleri/ bu bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz.

Temada Kullanılan Renkler

Kahve E-ticaret Temasın’da Kullanılan Arkaplan renk: #EDEDED Başlık ve Button ve link gibi alanlarda ise kullanılan renk kodu: #CBB17A

Ücretsiz Tasarım Düzenleme Hizmeti

Kahve E-ticaret Temasını Beğendiyseniz ama belli alanların düzenlenmesine ihtiyacınız var ise bunu yönetim panelinden yapacağınız gibi dilerseniz sizin yerinize bizde ücretsiz olarak yapabilmekteyiz. Sadece değişecek kısımları bize iletmeniz yeterli olacaktır. Eğer istenilen kısımlar alt yapımıza uygunsa ortalama bir iş gününde yapılacaktır.

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri