E-ticaret Sitenize Kategori Ekleme

E-ticaret Sitenize Sınırsız Kategoriler Ekleyebilirsiniz. Dilerseniz ana sadece ana kategori şeklinde tüm ürünleri o kategorinin altında toplayabilir veya ana kategoriler altında alt kategorileri oluşturabilirsiniz bunun için aşağıdaki adımları izleyiniz.

Adımlar

Kobidirekt Yönetim Panelinizde Sol Menüde Ürün Yönetimi > Kategoriler bölümünü açın.

Sağ Üst Köşede Bulunan Yeni Ekle İbaresine Tıklayınız.

Kategori Adı: Bu Kısa Kategorimizin adı ne olacak ise onu yazınız.
Açıklama: Bu Kısma Eklediğimiz Açıklama Yazısı Müşterilermiz kategori sayfasını açtığında ilk açıklama yazımızı okur daha sonrasında ürünleri görmeye başlar zorunlu değildir.
Meta Başlığı: Kategori Adımız Otamatik Olarak Buraya Sistem Tarafından Eklenecektir.
Meta Açıklaması: Arama Motorlarında Sayfa Açıklaması Olarak Görünecektir Önerilen Karakter Sınırı 160 Karakterdir. Cümle İçinde Sayfayı Açıklamanız Gerekir Seo İçin.
Meta Kelimeleri: Arama motorları için Anahtar kelimeleri yazabilirsiniz örneğin kategorimiz bebek giyim ise anahtar kelimelere bebek giyim, ucuz bebek giyim, bebek giyim modelleri şeklinde yazabilirsiniz önerilen karakter sınırı 260.

Detay Sekmesine Tıkladığınızda ana kategori alanını göreceksiniz eğer bu oluşturduğunuz kategori zaten ana kategori ise bu alana bir şey yazmayın ama var olan bir ana kategorinin altında açılacak ise bu kategori bu bölümden ana kategorisini seçin.

Eğer Kategorinize Resim Eklemek istiyorsanız resim bölümünden kategoriniz için resim yükleyebilirsiniz.

İşlemleri yaptıysanız sağ üst köşede kaydet düğmesine bazınız.


Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri