NetGsm Sms Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

E-ticaret Sitenizde Netgsm entegrasyonu yaparak müşterilerinize otomatik veya toplu sms gönderimi kullanabilirsiniz. Entegrasyon İşlemini yapabilmeniz için aşağıdakia adımları yapmanız gerekmektedir.

Adımlar

  1. Kobidirekt E-ticaret Yönetim Panelinize Giriş Yapın.
  2. Sol Menüde Entegrasyon > Netgsm sms entegrasyonu bölümünü açın
  3. Netgsm Kullanıcı Adınız : ve şifrenizi girin ve hesabımı doğrula düğmesine basın eğer sağ köşede sms bakiyenizi yazarsa entegrasyon işlemi tamamlanmış demektir.

Otomatik SMS Tanımlama

Kayıt Olan, Sipariş veren veya sipariş durumu değiştirdiğinizde kullanıcılara otomatik smsler tanımlamak için netgsm entegrasyon sayfasında üst kısımda bulunan sms sekmesine tıklayın. Burada Hangi Durumlarda sms gidecekse durumunu açık yaparak gidecek mesajı yazabilirsiniz her alanda alt kısımda kullanabileceğiniz [uye_adi] [uye_soyadi] gibi alanlarıda sms metninde kullanabilirsiniz.

Toplu SMS Gönderme

SMS Entegrasyonu Yapıldıkdan sonra Toplu smsleri, modül aktif iken ‘Satış > Siparişler’ ve ‘Müşteriler > Müşteri Listesi’ sayfalarından gönderebilirsiniz.(Sağ üstte yeşil buton aktif olur.)
Sadece belirli numaralara toplu sms göndermek için ‘Özel sms’ sekmesini kullanabilirsiniz.

NetSantral

Net Santral Aktif etmek için netgsm entegrasyon sayfasında üst sekmede bulunan NETSANTRAL bölümünden kolayca yapabilirsiniz.

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri