Trendyol Tarzı E-ticaret Sitesi Kurma

Trendyol gibi satıcı ile müşteriyi buluşturan bir pazaryeri sitesi kurmayı planlıyorsanız bu yazımızda size bu konuda yol göstereceğiz.

C2C Pazaryeri Nedir?

C2C Satıcı ile tüketiciyi bir araya getiren e-ticaret modeline denmektedir. Satıcılarınızın 0 veya 2 el ürün satışını yapacağı bir platform oluşturmanızı sağlar.

Avantajları Nelerdir

  • Eğer bir c2c pazaryeri sitesine sahipseniz yeni ürün bulma ve ekleme gibi dertleriniz olmayacaktır bunu sizin yerinize satıcılarınız yapacaktır bu sayede siteniz hep en son trend ürünler yer alacaktır.
  • Satıcılar için sitenize ürün ekleyip satış yapmak çok daha karlıdır 0 dan bir site kurmak yerine veya reklam yapmak gibi işlemler ile uğraşmaz.
  • C2C site sahibi için kargo ve sipariş kısımlarında ek bir işlem yapmasına gerek kalmaz her satıcı kendi siparişini yönetir bu sayede c2c site sahibi az personel ile çok iş yapabilir.
  • Müşteriler direkt olarak satıcı ile site üzerinden iletişim kurabilir ve bu sayede c2c site sahibinin müşteri hizmetlerine çok iş yükü düşmez.

C2C E-ticaret’in dezavantajları

  • Satıcılar ile müşteri arasında kalabilirsiniz bazı durumlarda müşterinin mi yoksa satıcının mı haklı olduğunda karar vermekte zorlanabilirsiniz.
  • Eğer firmanın detaylı incelemesini yapmadan satıcı hesabını onaylarsanız. bu satıcı dolandırıcı vs olabilir bunun için önceden detaylı bir şekilde firma bilgilerini evraklarını incelemeniz gerekir.

C2C Sitesi Nasıl Kurulur

Trendyol gibi c2c sitesi kurmaya karar verdiyseniz Hazır olarak c2c e-ticaret paketlerinin kurulumunu yapmaktayız 10 dan fazla tasarım ve sayısız özellik ile c2c e-ticaret sitenizi bir gün de kurabilirsiniz. C2C özelliklerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için https://www.kobidirekt.com/c2c-pazaryeri-e-ticaret-paketleri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Trendyol Örnek Temalar

Trendplus E-ticaret Teması
Trend+C2C E-ticaret Teması
Trend C2C E-ticaret Teması
Trend C2C E-ticaret Teması

Ücretsiz Demo

E-ticaret Yönetim Panelimizi Ücretsiz İncelemek İçin Aşağıdaki Formu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
    E-ticaretE-ihracatC2C Pazaryeri